Fotoğraf: Özberk Baz

Bir çift kırmızı pabucu ayağımıza geçirip, topuklarını birbirine vurduğumuzda bizi masalsı bir aleme ışınlasa güzel olmaz mıydı? Dorothy ayakkabıları bu şekilde kullanıp, aslında çok da güzel takıldığı masalsı dünyadan eve geri dönebileceğini filmin sonunda ancak öğreniyordu, 3 kez “There’s no place like home!” dediğinde ve topuklarını birbirine vurduğunda işte evdeydi! Bence büyük hata yaptı:)

Bu elbiseyi görür görmez Jackie O.’yu düşünmedim değil, belki minik bir de şapka ve küçük eldivenler de takmalıydım. Tam tamına 3 gündür hayatımda ilk defa saçlarımı kestirme isteğiyle doluyum, kestirsem mi diyorum ama eminim kestirmeye kıyamayacağım:)

Elbise / Dress: KOTON; Kolye / Necklace: KOTON ; Ayakkabı/Pumps: STEVE MADDEN 
hepsi yeni sezon

Eğer çıkmadan önce birazcık vaktim ya da daha güzeli canımın içi anneciğim yanımda olsaydı, bu kolyeyi zincirinden kurtarır ve elbisenin yakasının iki tarafına tutturdum kesin:)
As soon as I saw this dress, it reminds me of Jackie O. May be I should wear a little hat and tiny gloves too:) I I had time, I would prefer removing the chain of the necklace and sew it onto the dress instead. And how I wish, how I wish I can beam to a magical land by simply tossing heels of my ruby pumps."Cremaria" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu