Sanırım son Alaçatı ziyaretimi 13 yaşında yapmıştım, rahmetli çakır dedem ile gitmiştik, o zamanlar yine böyle güzel ama bu kadar çok şeyin olmadığı zamanlardı:) Bu defa 2 güncük de olsa Alaçatı’nın güzelliği ile dolup taştık, daha şimdiden kalacak yer zar zor bulundu. Bu fotoğraflar Kesre Otel‘in keyifli ve insanı sürekli yatıp yuvarlanmaya sevk eden huzurlu bahçesinden:) Böyle tembel teneke göründüğüme bakmayın, İstanbul’da da haftasonları Tomtom Sokak’ta uğramadan geçmediğim Tektekçi barın Alaçatı şubesinde enerjim yine tavandı:) O gece başka bir posta! 

Pin up Boom’u iftiharla sunarım lal laaa:) H&M for Water serisinin lansmanına gidememiştim ama paylaşılan twitlerden görür görmez yukarıdaki kostümü seçmiştim, bir de mayosunu:) Ama sizce de tam benlik değil mii? H&M oturmuş toplanmış Boom’a şöyle 50lerden sevdiği gibi bir şey yapalım bütün yaz giysin demiş bence ♥  

Şort, Büstiyer ve Saç Bandı: H&M for WATER yeni sezon
Güneş Gözlükleri FENDI eski sezon
Amarilis… İçinden mutlaka sürpriz bir arı ya da böceğin tam siz yaklaştığınızda ceee diye çıktığı güzel:) Pazar günü bu çiçeği Babalar Günü şerefine tüm babalar için Instagram‘ladım:)
Her yazın o yaz boyu kullanılacak, kumsalda onsuz olmayacak, o yazı anımsatacak bir aksesuarı vardır bende:) 
İşte onlardan ilki. Bu yaz bikinilerime eşlik edecek bu iki fıstık NİLİ SILVER‘dan
Arkadaşlarının güzel şeyler yapması nasıl gurur verici. Daha gencecik iki kadın, yoktan var ettikleri blogları, yok satan kitapları. French Oje ve T.B ile bir şezlonga yerleştik:)
Alaçatı’dan enginar çiçeklerimizi aldık! Mutlaka tek sayıda, yukarıdaki gibi kurutmak üzere İstanbul’a getirdim:)
Alaçatı pazarı eski güzelliğini yitirmiş, çiçekleri ve otlarımızı alıp bir hayalkırıklığı çıktık, İstanbul’daki Levent pazarından vs farkı kalmamış. Bizim insanımızı anlamıyorum, insanlar zaten İstanbul’dan oraya ait güzellikleri görmeye, keşfetmeye geliyor, kaneviçeleri, reçelleri, yine aynı Abercrombie taklidini görmeye değil? Ama bir yandan da İstanbul’un karmaşasına isyan edip Alaçatı’lı olmayı seçen eski avukatlar, borsacılar, şunlar bunlar en cici butiklerde Alaçatı’ya özgü en el emeği göz nuru cicileri satıyorlar:) Maalesef insanımız kendine özel, kendine ait olanı göstermeyi, saklamayı, korumayı bilmiyor, üzülüyorum:/ Mesaj kaygılı son cümlelerimden sonra ikinci posta kadar hoşçakalın:)

Guess my last visit to Alacati/Izmir was when I was 13. Those were lovely days hanging out with grandpa:) Many things have changed in Alacati since than but its beauty remained the same. On first day of our journey, just before dinner, we enjoyed some coffee time with friends with my H&M for Water short suit. Isn’t it so 50s pin-up cutie:)?  Enjoy the photos!"Pin Boom Up !" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu