JÜRİMİZ SONUNDA BİR KARAR VARDI! CUMA GECESİ KOMBİNİ İLE BUSE SARANLI (bs_muse) STEVE MADDEN KIZI OLACAK:) TEBRİKLEER! Buse’ye 3 gün içinde ulaşamamız halinde yedek isim PAzartesi ayakkabısı kombini ile Modarella.

Fotoğraf: Zeynep Güçlüten

Mekan: Teşekkürler Hardal Nişantaşı

Styleboom’u sevenler eminim ayakkabıları en az benim kadar seviyordur, yok yok bayılıyor, tapıyor, önce ayakkabıyı alıp sonra kıyafeti ona göre uyduruyordur:) 

Eğer öyleyse bu hafta hepimiz için pek güzel bir hafta olacak. Çünkü Pazartesi’den Pazar’a tam 7 gün 7 ortamda 7 farklı modda 7 STEVE MADDEN ayakkabı ile burada güne başlayacak; Twitter ve Instagram’da #günaydınpabucu diyeceğiz. Ha bir de haftanın sonunda 1 şanslı mı şanslı Styleboomerı STEVE MADDEN’dan 1000TL değerinde 7 çift ayakkabıya boğacağız yehhuuu ♥

Bugün Pazar, bir yandan haftasonu bitiyor diye üzülüyorum ama bir yandan bugün festival zamanı diye resmen havalara uçuyorum:) Festival çimlerinde rahat rahat takılmak için tiril tiril su yeşili keten elbisemi hippi ruhuna cuk oturan, haliyle dolgu topukluuu, tribal desenli Steve Madden’larımla kombinledim. Güneşe karşı şapkamı da ekledim, benden güzeli yook!
Yine de festivalde düz ayakkabı makbuldür bildiğimden yanıma tribal loaferlarımı almayı ihmal etmedim, akşam konserlerde şarkılara bağıra çağıra eşlik ederken, bana en yükseğe zıplamayı garanti ediyorlar:) Daha önce bir düz ayakkabıya gönül verecek, bayılacaksın deseler inanmazdım, ama bunlara bayıldım!
 DÜĞÜNDE CUMARTESİ

Cumartesi demek yaz sezonu ile birlikte düğün demek:) Önümüzdeki ay boyunca her ay bir düğünde epey bi süre oturup sonra kendini pistte bulmak hatta bir bakmışsın halaybaşı olmak demek:p Düğün davetlerinde her zaman uzun ama tek renk elbiseleri tercih ediyorum, ve bu gecelerde ayakkabının da benim için bir mücevherden farkı yok. Uzun lacivert elbisemi altın rengi pırıl pırıl parlayan Madden’larımla kombinledim ve koluma da birer altın kelepçe geçirdim. Bu ayakkabılar hem bilekteki hem öndeki T-bandı ile ayağımı güzelce kavrıyor, her tür hoplamayı zıplamayı ve uzun süre ayakta kalmayı vaad ediyor. Yine de yanımda her zaman ışıltılı bir çift de babet taşımayı ihmal etmiyorum, gece uzun;)

CUMA GECESİ ATEŞİ:

Yaşasın Cumaaaaa! Her Cuma olduğu gibi bu akşam da dışarıda, favori yerimizdeyiz. Dans dans, sohbet muhabbet ve eğlenmekten yorulmaya hazırım:) Ne giyeceğimi değil ama hangi ayakkabılarımı giyeceğimi değil sabahtan taaaaaaaaaaaa hafta başından biliyordum:) Kırmızı, ultra yüksek topuklu, bileği incecik bandıyla kavrayan Mary Jane model Madden’larım zaten öyle dikkat çekici, öyle muhteşem kii üstüne önce siyah bir elbise denedim, sonra bu beyaz dantel etek ve şifon gömlekte karara kıldım, böylece hem akşam yemeğine hem de devamında gideceğimiz mekana gayet uyan bir kombin yakaladım. Hadi dans dans!

KIZ KIZA PERŞEMBE:

Perşembe! Haftanın iple çektiğim günlerinden biri çünkü bizim kız kıza yemek günümüz:) Bahaneye yer yok, illa ki buluşuyoruz:) Haftanın özeti, dedikodu, haftasonu planları. Elbette üçümüz bir araya gelmişken ayaklarımızı yan yana koyup fotosunu çekmeden akşamı bitirecek değiliz, o yüzden en çiçekli, en girly Madden’larımı bu gecenin kokteyli Cosmo’mun renginde seçiyor, ayakkabılarım yeterince desenli olduğu için onları kabarık eteği ve ince kemeri ile yine çok girly düz renk elbisemle kombinliyorum.

 60′LARDA ÇARŞAMBA:

Çarşamba hafta ortası demek, haftasonuna biraz daha yaklaşmak demek! Havalar güzelleşince hemen her yerde bir dolu güzel parti oluyor. Bu akşam açık havada bir 60′lar partisine davetliyim, partiden önce arkadaşlarla yemek yiyip oraya devam edeceğiz. Dönem partilerini çok seviyorum çünkü her şeyden önce hem biraz nostalji yaşamak, hem kendi kendinin stylisti olmak çok keyifli! Onun kadar formda olmasam da ilhamımı Twiggiy’den alıyor, 60lara STEVE MADDEN’ın bu iki renkli, kalın topuklu duble platformları ile selam duruyorum. Çiçekli, tamamen düz kesim elbisem ve saçaklı küpelerimle zaman makinesinde yerimi aldım:) Bu ayakkabılar sadece platformu değil rengi ile de baakları upuzun gösteriyor yay!
CLASSY SALI:

Bugün Salı…Ofiste ağır tayfa ile çok önemli bir toplantım var! Bu gibi durumlarda görüntümün her şeyden önce “classy” olmasına dikkat ediyorum. Çoğunlukla söz bende olacağı için ve pür dikkat dinlenmek istediğim için kostümümü klasik, ayakkabılarımı ise elbette siyah dahi olsa çok dikkat çekici ve klas bir çift olarak belirledim. Siyah biyeleri ile şık ve zamansız beyaz gömleğimi siyah etek ve içindeki ten renkli detayı ile siyah laser cut STEVE MADDENlarımla kombinledim. Böylece en klasik olmam gereken zamanda dahi farkımı ayakkabılarımla ortaya koydum.

SENDROMSUZ PAZARTESİ:

Bugün Pazartesi… Haftanın ilk günü benim için bol koşturmalı, İstanbul trafiğinde uzun mesafe rekorları kırmalı bir gün ama yüksek topuklardan da vazgeçemeyeceğim! O yüzden bu hem rahat hem şık saks mavi Madden‘ları beyaz geniş paça pantolon ve sezonun bir numarası çiçek desenli gömlekle kombinledim. Ayakkabılarım yeterince çarpıcı olduğundan aksesuarı az kullandım. Tadına doyulmayan haftasonundan sonra kapıyı tak tak çalan Pazartesi sendromuna bir çift parlak renkli pabuçla “HAYIR!” diyorum. Benim Pazartesim sendromsuz:)

Gelelim bu haftanın sonunda birbirinden güzel ayakkabıların sahibi olacak Boomerı nasıl belirleyeceğimize
  • Öncelikle bu blogun “İzle“yicisi olmalısınız (İzle butonu blogda hemen en altta)
  • Sonra STEVE MADDEN Türkiye Facebook sayfasını hemen buraya tıklayarak  Like/Beğen yapmalısınız
  • Son olarak bu postun altına bu hafta boyu paylaştığım ayakkabılardan beğendiğiniz ya da beğendiklerinizi seçerek aynen benim yukarıda yaptığım gibi, HANGİ ayakkabıyı NEREDE ve NELERLE kombinleyerek giymek isterdiniz, bir iki satırda yazmalısınız. Benimki size örnek olabilir.
  • Yorumunuzun sonuna mail adresinizi muttttttttlaka eklemelisiniz.
  • DİKKAT! Bu hafta boyunca bu postta her gün yeni bir STEVE MADDEN ayakkabı sizi karşılayacak, her yeni gün yeni bir yorum daha yapma şansınız olacak! İster 1 güne 1 yorum, ister 7 ayrı güne 7 ayrı yorum yapın, size kalmış.
  • FAKAT günlük yorumunuzu yalnızca o günün ayakkabısı hakkında yazmak için kullanabilirsiniz, önceki günler için değil:)
  • Adsız, mail adresi olmayan ve yarışma gereklerini yapmamış yorumlar maalesef onaylanmayacak.

Yorumlar 5 Haziran 2012 Salı geceyarısı kapanacak ve yorum bırakanlar içinden 
seçtiği ayakkabıyı en doğru yerde en uyumlu parçalarla kombinleyerek anlatan kişi” 
bendeniz, Steve Madden Marka Sorumlusu Zizi Hollo, NEXUM Ajans Başkanı Filiz Behrendt ve IMAGE PR Süpervizörü Anita Koncabahar tarafından oluşan jürimiz tarafından seçilecek!
Seçilen kişinin Facebook üyeliğine bakılarak kendisiyle bağlantı kurulacak.
Bakalım siz STEVE MADDEN ayakkabılarla kim, nerde, nasıl oyununu nasıl oynayacaksınız:)
İlham uzakta değil, hayatınızın ta kendisinde!
Not: Kazanan kişinin fotoğraf ve video çekimi yapılabilir.


"Her Güne Her Kombine Herkese Göre 1 STEVE MADDEN" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu