Uzun zamandır Boomstyle postlarına kıyafetler kadar rujlarımla ilgili sorular da geliyordu, ben de bir post yapayım o halde dedim, topladım çocukları çekime götürdüm:) Yukarıdaki fotoğrafa bakıp sanmayın ki caaanım ruj heba oldu, nasıl ki James Bond’un dublörü var, çekimde ben de Russian Red’im için bi dublör kullandım:) Annemin kırmızı ruj sizlere ömür:p

Aslında renkli rujlarla çok aram yok, sanki az vampirellaymışım gibi bi de çoğunlukla nude yani dudak rengi olanı tercih ederim çünkü göz makyajımı genelde yoğun yapıyorum. Onun dışında kırmızı ve nadiren de olsa fuşya kullanırım.  
  • Nude için LANCOME Rouge Sensation “Exposed” ruj ve MAYBELLINE Natural Sunset lipgloss
  • Kırmızı için M.A.C Russian Red kullanıyorum ve sanırım onlarsız yaşayamam:) 
  • Kırmızıda daha glossy olsun istediğimde M.A.C Prolongwear Lipgloss’un “Driven by Love”ını tercih ediyorum
  • Çooook ama çok nadiren kullandığım fuşya ise M.A.C Pink Fusion

Kırmızı rujun derdi büyük! Kırmızı alırsın pembe çıkar, kırmızı sanırsın bordo olur, kırmızı bilirsin turuncuya döner:) İşte bu sebepten eğer ten renginize de uyuyorsa M.A.C Russian Red’i enfes ve “gerçek” kırmızı rengi ile tavsiye ederim. Üstelik oturun ateşte dönen kuzuyu tümden yiyin, yine de darmaduman olmadığını göreceksiniz. Neyse ki hepimiz leydiyiz;)
MAYBELLINE Sunset lipglossu ise o kadar çok seviyorum ki arabada, ofiste, çantada, evde, kısacası her bir yerde klonlanmış halde beni bekliyor. Onu sevdiyseniz aynı markanın “Cafe Latte”‘sini de daha bi ‘ sonbahar/kış dönemlerinde tavsiye ediyorum:)

Vee elbette hepiciğinizi öpüyorum xoxo ♥

Here are my lipsticks, not too many yet enough for me:)  I’ve never been a colorful lips person but I can not underestimate the power of red. What I usually wear are:
LANCOME Rouge Sensation “Exposed” lipstick and MAYBELLINE Natural Sunset lipgloss for nude lips
M.A.C Russian Red for red lips
M.A.C Prolongwear Lipgloss “Driven by Love” when I want more glossy reds
A fuschia M.A.C Pink Fusion which I use rarely


"Rujum Olmadan Çıkmam" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu