-Beyfendi simdi fütürsuzca bu kareye dalmanın alemi var mıydı:p
-Hamfendi burası şeberme yeri değil,kamusal alan:o
Bu sezon “desen” zirve zamanlarını yaşıyor sevgili Styleboomerlar:) Hatta burada hemen sizi geçen yıl yazdığım DESENLERİ KARIŞTIRMA KLAVUZU postuma yeniden davet ediyorum. Eh sezonun olmazsa olmazlarından biri de efil efil, tiril tiril desenli pantolonlar:) Ben renkleri tam bana, modeli tam proporsiyonuma(!) göre bir tanesini bulunca hemen kaptım ve kendisini lidyana.com lansmanında görücüye çıkardım:) Çıkarmadan önce paça boyu konusunda terziyi dinlesem iyi olurmuş o ayrı peh!

Gelelim giyimdi kuşamdı, kombindi trenddi gibi mühim meselelerin bile bir kadın için ikinci plana atılabileceği noktaya: ÇİKOLATAAAA! Lansman, Nişantaşı’nın en sıcacık en keyifli cafelerinden biri olan Hardal’da yapıldı ve Hardal bize şu aşağıda görmüş olduğunuz devasa sufleyi hazırlamıştı. Gerisini hatırlamıyorum, pıt, bayılmışım:)

Kendime geldiğimde www.lidyana.com ‘da envai çeşit tasarım aksesuarın artık bir tık uzağımızda olduğunu, pek çok tasarımcıdan da siteye özel tasarımlar hazırladıklarını öğrendik. Bunlardan biri benim çok kıymetli Kısmet by Milka’cığım, aşağıdaki yüzükler gibi çok güzel ciciler hazırlamış yine. Acaba bu yüzük çıldırmasının sonucunda hangi rengi kendime seçtim?

Bu sezon kendinize bir kaç renkli deri bileklik edinmeyi ve onları boncuklu, ipli hatta iri taşlı pek çok bilezikle bir arada kullanmayı unutmayın! Ben haftasonu hemen fotoğrafladım:)

Pantolon//Pants KOTON
Triko//Sweater ZARA
Ayakkabı // Shoes L.A.M.B
Çanta// Purse Londra’dan (London)
Kolyeler // Necklaces NİLİ SILVER
Plaka Bilezik // Plate Bracelet NİLİ SILVER
Küpeler // Earrings H&M
Mavi Boncuk Bilezik // Blue Beaded Bracelet KOTON
Deri Bileklik // Leather Bracelet LİDYANA.COM
The season is “print” season and one of the must haves are those slouchy printed pajama pants:) And as soon as I saw this one I understood it is fully suited to me with its colors and fit! Plus, do not forget to grab some colored leather bracelets this season and combine them with beaded ones, bangles and more.


"Desenli Pantolonunu Bulan El Kaldırsın:)" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu