Zürefanın baya bir düşkünü olduğumu artık biliyorsunuz sevgili Styleboomerlar, işte bu da bir diğer kanıtı. Amaaa şu da var ben hakikaten İstanbul’da üşümüyorum:) Herhalde bünye Ankara’daki “yazları sıcak ve kurak, kışları bu ne be dondum öldüm” karasal iklimine, okulun buzdan bozma taş sınıflarına, ofislerine fena alışmış, ı-ıh buradaki soğuk en azından parmaklarımı düşürmüyor, burnumu hissizleştirmiyor:) Gelelim enn sevdiğim renklerden biriyle kırmızıyla flörtleştiğim kombinime ♥ İlhamım 70lerden hatta bir arabadan, saçlarımı uzun süredir böyle toplamıyordum özlemişim:)

Hatta bu post benim hayatta en çok önem verdiğim şeyin, “kocaman gülmenin” nedense rahatsız ettiği bazı kişilere gelsin, bakın ne kadar mendebur poz da verebiliyorum:p Ama bence…Bence hayat adama o kadar çok terslik yapar ki, iyisi mi gülebildiğimiz kadar gülelim. İçinden patlayan kocaman bir gülüş:) Biiir sürü derdin içinde evet…

Geçenlerde İstinye Park’tayken bir kez daha dikkatimi çekti, sabahın daha erken saatleriydi, hani günün yorgunluğu üstüne çöreklenmemiş, daha bezmemişsin ama bizim Türk hatunlar baya bir asık suratla yürüyorlar hep, en ufak bir tebessüm bile yok, mahallenin delisi gibi bir ben varım, bir de çok nadir bir kaç kişi. Bu durumu direk Türk erkeklerinin hatası olarak görüyorum, her gülümseyen, gözünün içi gülen kadına flörtöz, bana hasta bu kafasıyla yaklaştıklarından olsa gerek Türk kadını sert ve suratsız olma konusunda evrimleşmiş mecburen. Rahat bırakın bizi a-aa.

Aaa durun o da nee, minik bir tebessüme kayar gibi olmuşum. Hayııır kendimi tutamıyoruum, cool kalamıyorum, dudağımın ucunda hafif bir titreme var, ay güleceğim galibaaa:) Hadi o zaman hep beraber hihohohihihoo:))

İşte bu arabada bu kıyafete ilham verdi. Çok güzel değil mii ♥

Gömlek: T.BOX
Etek: İPEKYOL
Kemer: MANGO
Çizme: ELLE
Çanta: SANEMİKO
Eldivenler: NETWORK
Palto: MACHKA
Etol: SILA YILMAZ
Kolye: KOTON
Küpeler: TRESERA (Teşekkürler ♥)

[Görsel:cherry blossom girl]


"Rogue" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu