Sonunda benim Noelboom postum da hazır:) O pek keyifli günü anlatmaya geçmeden önce en büyük teşekkürlerim gelsin: en önce ve yürekten Onur ve Oylum Yüksel çiftine, bütüüüüün yükümü (ki epeyceydi) taşıdılar, yardım ettiler, her bir detayda yanımda oldular. Tabii ki Onur Çiçek ve Koray Caner resmen olmayacakları bile oldurdular. Erken gelip işe koyulan Bahar ve İlknur’a da öpücükler:) Hepinizi çok seviyoruum ♥

Bize ev sahipliği yapan Kafe Pi Grup da Asmalı Kafa Pi’yi bizim için donatmış, bütün bir katı bize ayırmıştı. Yılbaşı partisinde yılbaşı ruhuna bürünelim, yeni yılın ilk hediyelerini alalım diye bana büyük destek veren bir sürü şahane markaya da milyon teşekkür!

Ama en çok, en çok, enn çok Noelboom’a gelen, katılan, o gün benimle gülen eğlenen tümm cici takipçilerime çok çok çook teşekkürler:) Bu böyle Oscar konuşması tadında sürüp gitmeden iyisi mi o güne döneyim ben:)

Trafiğin zaten felaket olduğu İstanbul’da o gün ayrı bir trafik çılgınlığı vardı! Ay nasılsa orada ağacı hazırlar öyle giyinirim diye üstümde eşofmanlar, iki araba dolusu hediye, ağaç, süs, börtü böcek atladık arabalara ama ulaşmak ne mümkün:) Saatlerce trafikte kaldıktan sonra partinin başlamasına bi gıdım kala ancak Asmalı’ya vardık:o O yüzden ağacı hızlıca belki de tsüslerin ona biriyle hazırlayabildik ama hediyelerimiz dağ gibiydi, ağacın etrafında yerlerini aldı:) Hızlıca Deniz Değirmendereli tasarımı cici elbisemi giyip, Bilun Şen broşumu taktım:)

Pazar mahmurluğu demeden ne zamandır çok istediğim bu partide yanımda olan bir sürü Styleboomerla deli gibi fotoğraf çekildik, sohbet ettik, daha önemlisi tanıştık ♥ Hatta onlar da birbirlerini tanıma fırsatı buldu. Çok enerjik ve çok keyifliydi:)

Kafe Pi bize güzel ikramlar, rengarenk shotlar hazırlamıştı, bir dediğimizi iki etmediler. Masalar yerinden oynadı, her şey bize göre hazırlandı:)

Üst katta hakimiyeti kurduk! Ve Noelboom resmen başladı:)

Masa masa dolaşıp hep gülen yüzler görmek çok güzeldi! Bazılarını yorumlarından tanıdığım ve o güne kadar bir nickname olan cicileri etten kemikten karşımda buldum, sanki tanışıyormuşuz sadece birbirimizi hiç görmemişiz gibiydi:)

Hediyesiz yılbaşı partisi olmaz demiştim, çam sakızı çoban armağanı olsun, anısı oldun, bugünü hep hatırlayalım istemiştim ama pek çok değerli marka birbirinden güzel cicilerini yağdırdı Styleboomerlar için:) Hediye almak kadar hediye vermek de çok keyifli:)

Tabii ki Styleboomerlar da beni unutmamıştı, bana da cici mi cici hediyeler geldi:) İlk olarak şu aşağıdaki el emeği göz nuru süper cookileri yedim bitirdim:)

Ve bu Noelboom böyle tatlı böyle keyifli bitti:) Gelen herkese yeniden çoook teşekkürler:)

TEŞEKKÜRLER
8×4 * Adil Işık * Ayakkabı Dünyası * Beymen Club * Boyner * Burberry * By Wonderland
Calvin Klein * Casio *D.Kaprol * Damat Tween * Desa * DKNY * Dockers * Elle * Fabrika * Forever New *Jansport * Kafe Pi Group * Koleksiyon * Koton * Kozmoklinik * Lacoste * Lee * M.A.C * Mavi * Mediest * Nike * Nili * Puma * Puma Time * Swatch * Şenay Akın * T.Box * Tommy Hilfiger * United Colors of Benetton * Vakkorama * Vero Moda * Wrangler * Yargıcı * YKM"NOELBOOM | O Gün Nasıl Geçti" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu