Baylar bayanlar:) Bu ay bir değil iki dergide birden Styleboom var!

Önce sürekli olana geçeyim, bu ay ve bundan böyle her ay ESQUIRE Türkiye’de yazıyorum, beylere sesleniyorum!Pek sevgili Boomerlar buradan beylere iletmemi istediğiniz şeyleri bana yazın, ben bir güzel mesajı ileteyim ne dersiniz! Birlikten kuvvet, kuvvetten İtalyan şıklığında erkek doğar belki bakarsınız:)) Ocak ayını yaka mendilinin yeniden keşfine ayırdık, önümüzdeki aylar için şimdiden hazırlanıyorum.

İkinci olaraaak bu ay Harper’s Bazaar dergisinde konuk oldum, apar topar Ankara’dan çağrıldığım için özel çekimimizi gerçekleştiremesek de Zeynep Güçlüten’in fotoğrafları eşliğinde derginin sayfalarındayım. Beni takip edenler Türkiye’de en sevdiğim moda dergisinin Bazaar olduğunu bilir, bu sebepten pek keyifliyim. Umarım bu ay kahvaltınızın, kahvenizin, tatlı Pazarınızın yanına konuk olabilirim:)"Baylar Bayanlar :)" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu