Dün Nişantaşı’nda gün ortasında çıldırayazıp beni sırılsıklam eden yağmur amacına ulaşmış olacak akşam Bebek bir ılıman bir ılımandı sormayın. Gün içinde iki ayrı mevsim günleri bakalım ne kadar devam edecek:) TWEEN’in yılbaşı partisi için pek güzel bir kalabalık olmuştuk Bebek Catz’de. Güzel müzik, güzel sohbet ve güzel manzara:)

TWEEN ilkbahar 2012 koleksiyonun kampanya fotoğraflarını Tamer Yılmaz çekmiş, ekrenlarda backstage görüntüleri bol bol döndü. Kulis arkası fotoğraf olayına bayılıyorum, siz de mi? Sizce neden:) Haftaya da her yıl olduğu gibi bu yıl da Styleboom’un son yılının backstage’ blogda oalcak:)

Hadi artık evli evine köylü köyüne dediğimiz an Cats’den çıkıp kendimizi kahve, cappucino, sıcak çikolata deryasında bulduk:) Demek ki daha sohbete doyulmamıştı:)

Dün gece beni Sıla Yılmaz yanii bir tanecik Fashion by Siu imzalı bu cici ısıttı:)

Bluz: Asos // Etek: İpekyol // Kolye: Koton(zincir) ve Yargıcı (inci) // Küpe: Goldaş // Yüzük: Takı MArket (Ankara) Etol: Sıla Yılmaz // Çanta: Vintage // Ayakkabı: Elle


"Rosie" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu