GLOSSYBOX ismini eminim çoktaaan duymuşsunuzdur. Zira Youtube’da kendisi için çıldırmış kızlarla dolu, ballandıra ballandıra anlatıldığı videolar, pek çok yabancı kozmetik blogunda aylık postlarla sürekli anlatılan, anlatıldıkça coşan bir kutucuk GLOSSYBOX. Çok şık, çok zarif, pek şukela bu kutuda ne var peki böyle?

GLOSSYBOX aslında bir “güzellik kutusu” :) Almanya, İngiltere, Fransa kısacası sağ baştan say bütün G8 ülkelerinde zaten pek seviliyor, işte oradaki eşe dosta da sürekli sipariş ediliyor:) Neyse ki artık buna gerek kalmadan kendisini Türkiye’de de bulabileceğiz.


GLOSSYBOX‘ın olayı şu: abone oluyorsunuz, bu şık kutu her ay kapınızı çalıyor, sabredemediğiniz için kurdele fiyonk çata çuta açıyor ve GLOSSYBOX‘ın binnlerce ürün içinden seçtiği çok özel 5 ürünün deneme boylarına sahip oluyorsunuz. Bu numunelerin hepsi lüks, selektif markalara ait, ve böylece sürekli yenibir şeyler üreten kozmetik sektöründe de kendiniz için doğru ürünü/ürünleri bulmanız kolaylaşıyor.

GLOSSYBOX çok çok yakında faaliyete geçecek, ne zaman derseniz dooğru buraya tıklayıp web sitesine gidin ve mailinizi yazın, size haber verilsin.

Ama bence bir de Facebook sayfasınıziyaret edin, her gün günde pek çok kez çok şukela güzellik/kozmetik ipuçları, sihirli formüller ve püf noktaları veriyorlar. O facebook sayfasının entrylerini kim yazıyorsa ben kutumdan o çıksın istiyorum:)"Glossybox Türkiye’de" postu İçin bir kişi yorum Yapmış.

  1. sevgi yaylalı diyor ki:

    üyelik yapılmaya başlandı mı?

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu