Bu yaz başlayan, şu an inanılmaz moda olan ve son moda haftalarından gördüğümüz üzere önümüzdeki yaz sezonunu da garantileyen kutumsu çantalardan edinmek için daha ne duruyoruuz:)

Görünümünüze biraz şekil, biraz form, dertsiz başınıza bir de “bu çantaya sığamıyorum kiii” derdi açacak bu çantaların karesi, dörtgeni, kahvesi, limonu her çeşidi inanılmaz trendy!

Favorilerim bu sezon her bir parçası için ayılıp bayıldığım The Row’un ve Alexander Wang’in boxy bagleri. Mudo, Asos çanta koleksiyonu ve Fashion by Pride “Boxy” serisi ise şunu da alayım, şunu da alayım, şunu da şunu da diyeceğiniz modellerle dolu:)

60lardan kopup gelen ultra feminen trendle hayatımıza giren bu çantalar şimdi sadece feminen figürleri süslemiyor üstelik. Jean ve ekose gömleğe kolejli bir şıklık, bol ve uzun bir elbiseye biraz struktür katıyor. Bence ya kahve tonları ya da en güzeli mücevher renklerinde olanlarını seçin:)

En high-end markadan en zincir mağazaya kadar hemen hepsinin raflarında yerini alan kutu çantalar uzun zamandır Alice’in tavşan deliğinden düşüp kaybolduğu gibi içinde kaybolduğumuz devasa ve bohçamsı çantalara şık bir elvada demek için birebir.

Evet sığması biraz zor olabilir ama bir yandan da sevgilinizin sizi bir yedek depo gibi kullanmasına son verebilir:) Ne dersiniz?
-”Hayır bayım bu çantada ikimize yer yok! Derhal dışarı:!” :p

Tuttuğu altın olan Olsen kardeşlerin de bir bildiği yoksa, hiçbirimizin yok demektir değil mi;)

[Görseller: polyvore, style,zimbio]"TREND RAPORU | Kutu Kutu Pense Çantaya Dönsee" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu