Telefon çalar… Zrrr zrrr! Styleboom’u peek biricik Koray Caner ile birlikte ATV’nin nurtopu gibi yeni kanalı A-Haber’de hafta içi her gece yayınlanan Uykusuz Her Gece programında konuk etmek istediklerini söylerler. Dünya tatlısı bir sunucu olan Hilal Ergenekon’un karşısına geçer, moda dünyasında blogların yerini, ne olduğunu, nasıl gelişip, nelere dönüştüğünü sohbetleşiriz:) Çook keyifli bu program için TVde kolay rastlanmayacak zerafette ve doğallıktaki Hilal Hanım’a ve ekibine harika soruları, tespitleri ve misafirperverliği için teşekkür ederim:)

İşte size bir kaç kare, arkadaşım TVden çekmiş sağolsun, neyse ki ekranın altında “kaynım”lı bir şey yazmıyor:p

Altta Styleboom yazan bir kare yakalayamadım peh:p

Yönetmen beni susturmakta zorlandı tahmin edersiniz:p

Bu da benim telefonla o anda çekilmiş berbat bir foto:)) Ama olsun işin mutfağından bir kare diyelim hihi. İşte bu da videomuuz:)

Uykusuz Her Gece – A HBR – KorayCaner – StyleBoom from Koray Caner Ozturk on Vimeo."Styleboom ve Koray Caner "Uykusuz Her Gece" :)" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu