Matematik yanılmaz hanımlar:)) Madem iki noktadan bir doğru geçiyor, ne duruyoruuuz, bu sezon puantiyeleri çizgililerle karıştırıyoruz:)

Geçen yazdan beri atakta olan puantiye trendi bu sezon artık olmazsa olmazlardan, ee çizgiler ise her sezon yine moda yine modayken bu seozn PRADA bile evet “çizgiler”e teslim oldu:) Ve fakat puantiyeleri çizgilerle karıştırmamızın öncüsü MOSCHINO defilesi:)

MOSCHINO her zaman girly, renkli ve neşeli. Bu defa içinizdeki Brigitte Bardot’yu salın diyor:)

Pekii bu iki güçlü deseni nasıl harmalamalı?

  • Öncelikle renk paleti çook önemli! Bu iki deseni karıştırırken zaten gözü kısmen yoracak bir işe kalkışıyoruz, o halde renkleri fazla karıştırmamaya özen göstermeli
  • Özellikle siyah-beyaz ya da laci-beyaz temel paletine eklenmiş parlak kırmızı, sarı, yeşil, mavi harika olacaktır.
  • İlk anda aynı kıyafetin içinde çizgi ve puantiye kullanmak size garip gelebilir o halde aksesuarlarla başlayın! Örneğin en üstte benim fotoğrafımda puantiye elbiseyi çizgili ayakkabılarla kombinledim. Çizgili bir elbise puantiye ayakkabılarla, çizgili bir üst puantiye paşminayla örneğin harika duracaktır.
  • Yukarıdaki setleri de size her zaman çok önerdiğim POLYVORE‘da buldum, nasıl kullanabileceğinizi çook eskiden şu yazımda anlatmıştım :) Bir kaçını da kendim yaptım:) Gardrobunuzda uzun süredir duran ama bir türlü giymediğiniz bir parçayı Polyvore’a yazın, bırakın setler size ilham versin.

[Görsel: style]"TREND RAPORU | İki Noktadan Bir Doğru Geçer!" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu