Böyle güzellikleri paylaşabildiğimiz sevgili bloglarımızın elimizden alındığı günlerden birinde size ulaşıp ulaşmayacağımı bilemeden yazıyorum!

Evet hanımlar büyük gün geldi çattı:)) Esra Pozan’la çok özel 2 saatlik bir fotoğraf çekimi, yanında kamera arkası görüntüleriyle Styleboom acaba hangi şanslı çiftimizin oldu? Cevabı aşağıdaki videoda! Asıl kazanan çiftimizin yanında bir de ne olur ne olmaz diye 2 adet yedek çift belirledik. O zaman Gözleri Aşka Gülen eşliğinde buyrun izlemeye:)

Esra Pozan for Styleboom Cekilisi from Style Boom on Vimeo.

Şanslı çiftimiii çook ama çok tebrik ediyor, katılan herkese teşekkür ediyor ve mutluluklar diliyorum. Bana bu Cuma [11 Mart] geceyarısına kadar styleboomblog@gmail.com adresinden ulaşmasını bekliyorum, aksi halde sırayla yedeklere geçeceğim:)Sonuçta fotoğraflar, gelinlik, şekerler hepsi bir yana, esas hikaye sizsiniz: aşkınız, sevginiz, saygınız:)

Bizi desteklemeyi unutmayın! Bizi unutmayın!
www.facebook.com/blogumadokunma
www.blogumadokunma.tumblr.com"YILDÖNÜMÜ | Esra Pozan Kimin Olduuu:) ?" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu