Yuhiiiiiiii sıra Styleboom’un şahane okuyucularını biraz terletmeye geldiii:) Birlikte Pilates yapmaya, hoplamaya, zıplamaya, form tutmaya var mısınız? Styleboom ve PUMA sizi alıyoor 20 Şubat Pazar şahane bir spor salonuna Metrocity Essporto’ya götürüyor, sadece ve sadece bize özel bir PILATES SINIFI oluşturuyor:)

Üstelik bizleri baştan ayağa giydirip bir yandan pilatesimizi yapar, oy karnıcığım oy bacacığım derken bir yandan da PUMA‘nın en yeni icadı, son harikası, iddialara göre tüy kadar hafif, hepi topu 205 gr olan ve çoktan raflarda yerini alan BODY TRAIN ayakkabısını denememizi istiyor:) Kuş gibi hafifledim demek isteyen elime mum diksin:)!

Pekii size anlata anlata bitiremediğim, hayatımı güzelleştiren, bedenimi biçimlendiren Pilatesi hem birlikte yapmak, hem inceliklerini ve ipuçlarını öğrenmek, hem de hoplamak, zıplamak, toplu fotoğraflar çektirmek, kısaca BODY TRAINler içinde canlanmak için ne yapmanız gerekiyor?
  1. Öncelikle bu blogun çok değerli “İzle“yicilerinden olmalısınız:)
  2. Sonraaa şu aşağıdaki sorunun doğru cevabını 11 Şubat Cuma geceyarısına kadar buraya yorum olarak bırakmalısınız:
Tık tıklayınca şu linkte izleyebileceğiniz Puma Body Train‘e özel hazırlanmış videonun başında göreceğiniz çizgi kızın bacakları videonun sonunda neye dönüşüyor bilin bakalım:) ?

Şanslı 10 Styleboomerla 20 Şubat Pazar günü saat 13:30-15:30 arası çoşuyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz:)

Bir de şimdiden heyecan yapayım sizlere, PUMA önümüzdeki günlerde ucunda çoook büyük çook şahane bir hediye olan bir işler peşindeymiş:)

(*) Adsız, yanlış cevaplı ya da blogun izleyici olmayan yorumlar maalesef kabul edilmeyecek, gerisi yarışmanın bittiği gün toplu olarak onaylanacaktır:)
(**) Pilates sınıfı özel olarak fotoğraflanacak vee bu şahane günden güzel bir post Styleboom’da yayınlanacak, fotoğraf çektirmem de çektirmem demek yok:)"YILDÖNÜMÜ | PUMA Body Train’le Haydi Hoppa Pilates Sınıfına" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu