KAZANANLAR (11)BUBU // (16) PEACE IN WONDERLAND // (23) STARDUST MEMORIES // (49)KEDİLERE İTHAFEN// (44)MÖ OLDU. ACİL ACİL ACİL İSİM, ADRES VE TELEFONLARINızı styleboomblog@gmail.com ADRESİNE MAİL ATMANIZI BEKLİYORUUM! HEM DE ÇOK ACİL:)

Styleboomerlar davetiyeler kazanmaya devam ediyooor:) Bugün GÜNSELİ TÜRKAY defilesine davetiyeelr hediye!

4 Şubat günü saat 16:30de “5″ şanslı Styleboomer bu defileye gitme şansına sahip olabilir:)

Bu defa yapmanız gerekenler
1) bu blogun izleyicisi olmanız! Bu ve devam edecek doğumgünü hediyeleri sadece Styleboomerlara özel olacak (adsız yorumları kabul edemeyeceğim üzgünüm:( )

2) Günseli Türkay’ın son koleksiyonundaki aksesuarları kimin tasarladığını buraya yorum olarak bırakmanız (bu sorunun cevabı Styleboom’da bir yerde, ipucu mu? O da bir blogger:))

Yorumlar toplu olarak onaylandıktan sonra 29 Ocak Cumartesi sabahı Random.Org’un belirlediği şanslı 5′li yine BU POSTTA duyurulacak, bu postu kontrol etmeyi unutmayııın. Vee her tasarımcı için gelecek yeni davetiyeler için Blog , Facebook ve Twitter‘dan takipte kalın hanımlar!"HEDİYE | IFW Günseli Türkay Defilesine "5" Davetiye" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu