Tommy Hilfiger’in müzik, ritm veee sevinç çığlıklarınız eşliğinde gelen parfümü LOUD’un şanslı Styleboomerlarını iftiharla sunarım: TREND PINARI! I-LIFE’S BLOG! YASEMEN K.! ZEP-BİLGEN! ÇINAR! Sesiniz herkesten yüksek çıktı tebrikleeer:)) 3 gün içerinizde isim, adres ve telefon bilgilerinizi styleboomblog@gmail.com adresine bekliyorum!
Pekiiiii sorarım size aşağıda ben neden keyifle çığlık atıyoruuum:) ?

Hem sizlere örnek olayım, hem de içimde kalmasın diye:) Çünkü LOUD sürpriz ve hediyelere doymuyor! Yeni yıl LOUD’la gümbür gümbür geliyor…

  • Şimdi hemen LOUD Türkiye Facebook sayfasına gidiyorsunuz
  • Şööyle güzel, enerjik, çılgın, dinamik bir çığlık fotonuzu sizi karşılayan Facebook uygulamasına yüklüyorsunuz, sonra?
  • Sonra gelsin oylar, gitsin likelar.
  • Ya birinci olursan? Off o zaman Tommy Hilfiger logolu çok özel yapım bir GIBSON gitar senin olacak! Yuh!
  • Peki ya kazanamazsan? Olsun çığlığı atana bu yerinde durmaz parfüm hediye gelecek:)

Bu Pazartesi’den itibaren radyonuzun frekansını 97.2 METRO FM‘e, web sitenizin ayarlarını LOUD Bloggers Team‘i oluşturan KorayCaner, FashionKido, Fashion4-U, KankaNerdeyimBen, Modenise, UneVoguette ve Aysegul In New York‘a ayarlayınız!

97.2 METRO FM‘in loudsever DJ’leri Mehmet Akif (09:00-10:00)ve Arzu Karakaya(17:00-18:00)’yı dinleyerek LOUD parfüm kazanma şansını elde edebilirsiniz:)

Bir gün gelecek Alice In Chains Türk milleti kokuyor diyemeyecek sevgili Stylebomerlar; zira Tommy Hilfiger, LOUD ile milyonları mis gibi kokutacak:))"LOUD Kazananları vee Havalara Uçuracak Yepyeni LOUD Bombası!" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu