İlk duyduğumda “aaa olsun benim olmasın ama yine de öyle ulaşılmaz kalsın, insanın içi pır pır etsin, Lanvin kardeşim bu dokunulmaz kalsın” diye tepkisel yaklaştığım Lanvin H&M için koleksiyon hazırlıyor haberi karşısındaki o elitist tavır, o abuk ukalalık, o luzumsuz kınama dün koleksiyonun kısa film tadındaki videosunun play tuşuna bastığım anda uçtu gitti sevgii hanımlar. O ne müthiş koleksiyondur, henüz bizlere ulaşmadan gören gözlerin hepsi mi abartmadan doğruyu söylemiştir!?

Bence bu özel koleksiyon için bir çeşit Best Of albümü diyebiliriz: nev-i şahsına münhasır Alber Elbaz tutmuş LANVIN için yaptığı tüm o şaheser koleksiyonlarından bir derleme, bir best of hazırlamış sanki H&M için!

Hangi biri için H&M’in yolunu tutsam, hangisi için bedbaht olsam, sağ elimle kapacağımı mı sol elimle tutacağımı mı seçsem diye şimdiden “Sophie’nin Seçimi’”nden beter hallerdeyim imdat! Size de kolaylıklar dilerim:) Hadi favorilerinizi yazın görelim:)

[Görseller:HM.com]"KOLEKSİYON | LANVIN Loves H&M Lookbook" postu İçin 7 yorum yapılmış.

 1. Koray Caner diyor ki:

  Sanırım şu tek omuz, sarı olan, alacakların arasında üst sıralarda yer alıyordur :))

 2. yasemen k. diyor ki:

  tütü olsun benim olsun! 6′sinda izdiham olmasın geldiğimde H&M bana da kalsın :))

 3. *STYLEBOOM* diyor ki:

  @koray caner ahh o var, zebra coat var, floral olan var, tabii ki tutu siyah olan var, sonra o kupeler var ayyy:))

  @yasemen k. 6sinda ben gitmeyecegim dogrusu oralarda bocek gibi ezilmeye niyetim yok:))) meraklanma sekerim Lanvin’lerin gelmesine daha var saniyorum 23 Kasimda:))

 4. Melis diyor ki:

  sarı tek omuzlu olan elbise çok hoş! :)

  bu arada 6 kasımda gelmeyi düşünüyordum H&M için ama dediğin gibi Boom fazla izdiham olur böcek gibi eziliriz :))

 5. Queen diyor ki:

  ben de sarı elbise ve kırmızı tütünün hastası oldum :)

 6. deniz saatçioğlu diyor ki:

  sarı elbise ve siyah beyaz trençkot kesinlikle favorim. bunların hepsi gelicek mi acaba İstanbul’a da?..

 7. une voguette diyor ki:

  23unde kapida olan ilk insanlardan biri olayim,kirmizi tutu elbise, siyah fiyonklu ayakkabi, mercan kuoe kolye benim olsun!!! bir de erkek koleksiyonundaki ayakkabilardan istiyorum, ne yalan soyleyim :D

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu