Kaiser’le bir olup Rachel McAdams’ı kendi kırmızı halısında ziyan etmişsin be Diane’ciğim, bu kadar şık olunur mu?! Yakında kimse seni biyerlere çağırmayacak, ama ben sabırsızlıkla senenin ödül törenlerini bekliyorum:))

Sherlock Holmes filminin Berlin galası için seçtiği KARL LAGERFELD İlkbahar/Yaz 2010 tasarımı elbisenin göğüs ve omuzlarda çalışılmış metal apliki kırmızı halının kırmızı yansımasıyla iyice canlanmış, çok hoş olmuş. Çan modeldeki etek ve fermuar detayları enfes. Kruger’in saçı, ve makyajı da pek hoş. Benim de bandage bir ayakkabıyla tercih edeceğim bu elbise için Kruger farklılığını konuşturmuş ve deri tayt-botlarla tamamlamış.

[Kaynak:style, yahoomovies]"PODYUMDAN DÜNYAYA | Sherlock Holmes Berlin Galası’nda KAISER farkı!" postu İçin 2 yorum yapılmış.

  1. elbise tek kelimeyle muhteşem gözlerim açıldı görünce:)Ayakkabı seçimi yanlış olmuş ama biraz bacak görünmesi lazımmış sanki:)

  2. *STYLEBOOM* diyor ki:

    evet elbise hakikaten süper!! diane kruger genelde bacaklari da pek saklamaz ama nedense bu defa boyle yapmis:))

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu