Madonna’nın Domenico ve Stefano’yla sık sık görüşmesinin sebebi kendisinin DOLCE&GABBANA’nın İlkbahar/Yaz 2010 kampanyasının yüzü olacağının dedikodusundan bahsetmiştik, hatta LOUIS VUITTON kampanyasının son bulmasıyla bu dedikodu iyiden iyiye kesinleşmişti. Dedikodu resmileştikten bu yana da ilk görüntüler bekleniyordu!

İtalyan VANITY FAIR bizler için sağolsun reklam kampanyasının nasıl görüneceğine dair özel bir çalışma yapmış, tam bir İtalyan Bomba görünümünde, köklerine dönmüş, plastiklikten uzak, gerçek bir kadın gibi Madonna Steven Klein’in fotoğrafladığı karelerde.

Stefano Gabbana, Madonna’nın bu kampanya için mükemmel bir model olduğunu çünkü hem Madonna’nın koleksyonu çok sevdiğini, hem bu koleksiyonda İtalyan köklerine dönen markayı öz hakiki bir İtalyan olarak pek de güzel temsil edeceğini, ve kampanyanın teması olan İtalyan sineması ve Anna Magnani(İtalyan aktris) hakkında çok tutkulu ve bilgili olduğunu belirtmiş.

LV için yaptığı çalışmadan kat be kat güzel olan bu kampanyanın diğer fotoğraflarını sabırsılıkla bekliyorum!

[Kaynak:tfs]


"AD | Madonna’lı DOLCE&GABBANA Reklam Kampanyası" postu İçin hiç yorum yapılmamış..

Siz de bir yorum birakin:)

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


gunaydin pabucu gunaydin pabucu gunaydin pabucu